INFORMACJA NR 49/ sierpień / 2014
KOLEŻANKI I KOLEDZY,

25 sierpnia KOL. SŁAWOMIR BRONIARZ - Prezes ZNP zwrócił się do Prezesów Okręgów z prośbą o włączenie struktur oddziałowych ZNP do ogólnopolskiej akcji ZNP„ Jedz jabłka w szkole i przedszkolu”, aby wszystkim uczniom umożliwić spożywanie świeżych owoców i warzyw /m.in. pomidorów, marchewki, kapusty, kalafiorów, jabłek, gruszek, winogron/. Po konsultacji z SEKRETARIATEM ZOP ZNP - Prezes okręgu ZNP podjęła decyzję o przesłaniu pisma do wszystkich JST województwa pomorskiego z prośbą o poparcie akcji ZNP i włączenie się JST w dystrybucję owoców i warzyw we wszystkich szkołach i placówkach naszego województwa. Proszę wszystkich prezesów oddziałów o poinformowanie okręgu pomorskiego ZNP o przystąpieniu JST do akcji ZNP w terminie do dnia 1 września br.

Inicjatywa ZNP  JEDZ  JABŁKA  W  SZKOLE  I  PRZEDSZKOLU - Pismo do JST

"Jedz jabłka na zdrowie!” – mówił 21.08.2014 prezes ZNP Sławomir Broniarz na konferencji prasowej w Warszawie.